Показ дописів із міткою вітання. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою вітання. Показати всі дописи

вівторок, 30 квітня 2013 р.

День усіх працюючих

Шановні друзі! Від щирого серця вітаємо зі святом 1 Травня – святом миру і вільної праці на оновленій землі, яке стало в Україні традиційним.
Це день трудівника, день солідарності та взаємної підтримки трудящих усього світу у прагненні жити в мирному, демократичному суспільстві.
Нехай це чудове свято додасть нам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах, допоможе осягнути глибину  ідеалів добра і справедливості. Щиро бажаємо вам, шановні, щастя, здоров’я,  благополуччя і життєвих гараздів.
 Хай панує мир, злагода та добробут у Ваших оселях!